Ceník

Ošetření normální, mastné, suché, smíšené pleti (60 min) 

Pleť je po ošetření jemná, rozjasněná a správně hydratovaná.

1 180 Kč

Ošetření zralé pleti (70 min) 

Zejména po menopauze pleť viditelně ochabuje, ztrácí kolagen a vytváří se hlubší vrásky. Při tomto ošetření, které je určeno pro ženy v nejlepším věku, jsou použity exkluzivní esence, které omlazují a upravují viditelné známky stárnutí. Působí proti stárnuti pleti nejefektivnějšími přírodními látkami ze skupiny fytohormonů. Dochází k regeneraci a stimulaci buněčného metabolismu. Pleť se stává výrazně vyhlazenější, jemnější, vypnutější, tkáň je posílená.

1 480Kč

Ošetření pigmentové skvrny (70 min) 

Ošetření je určeno pro pleť trpící výskytem pigmentových skvrn. Je vhodné i pro velmi citlivou pleť. Pleť je povzbuzena k obraně před slunečním zářením, je blokován proces pigmentace a je doporučeno speciální domácí ošetření, které pleť chrání, eliminuje vznik pigmentových skvrn a zároveň pleť zesvětluje.

1 480 Kč

Ošetření popraskané žilky (70 min) 

Toto ošetření je určeno pro pleť se sklonem k praskání drobných žilek v obličeji. Žilky mají slabší stěny a nejsou schopné odolávat změnám klimatu, slunečnímu záření a přechodům z tepla do zimy. Po tomto ošetření je pleť zregenerovaná, k žilkám jsou dopraveny potřebné živiny, pleť je okysličená.

1 480 Kč

Ošetření akneózní pleti (60 min) 

Toto ošetření reguluje tvorbu mazu, urychluje hojení zanícených ložisek a regeneruje poškozenou pokožku. Je zahájen léčebný proces pokožky a jizev po akné.

Do 18 let 680 Kč

Nad 18 let 930 Kč 

Pedikúra

Klasická mokrá pedikúra s lázní.

480 Kč

Lakování nehtů

100 Kč


Pro naše stálé klientky je možnost jako bonus nahlédnutí do léčení energetických zón svého těla za

pomoci karet a zároveň využití výkladu TADY A TEĎ.


Tel. +420 603 260 253
Tovaryšský vrch 1358/3, 460 01 Liberec I - Staré Město
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!